+420 773 677 076 dni robocze w godz. 09:00 - 17:00

Zwrot produktów 

W sklepie internetowym Galamodino.cz mają Państwo taką samą gwarancję jak w sklepie kamiennym. W naszym interesie leży rozwiązanie wszystkich problemów jak najszybciej, nie muszą się zatem Państwo obawiać, że na rozpatrzenie reklamacji będą czekać dłużej niż to konieczne (z reguły wszystko jest załatwiane w ciągu kilku dni).

Gwarancja

Reklamować towar ze względu na jego wadę mogą Państwo w ciągu 24 miesięcy od otrzymania towaru, tak jak w sklepie kamiennym. W przypadku towarów o podanym okresie ważności, tylko do określonego terminu ważności. Nie ponosimy odpowiedzialności za zużycie towaru powstałe w trakcie jego używania. W przypadku towarów sprzedawanych po niższej cenie, rozpakowanych lub z inną zniżkę, nie ponosimy odpowiedzialności za wady, w odniesieniu do których uzgodniono niższą cenę.

Ograniczenie odpowiedzialności za wady wynikające z charakteru towaru i niewłaściwego użytkowania

Galamodino nie ponosi odpowiedzialności za wady spowodowane błędnym wyborem towaru, niewłaściwym używaniem go, wady powstałe w wyniku uszkodzeń mechanicznych wynikających z nieprzestrzegania wskazówek/instrukcji używania produktu, używania towaru niezgodnie z jego przeznaczeniem, niewłaściwej pielęgnacji towaru lub za zgłoszenie wady ze zbytecznym opóźnieniem. W takich przypadkach ograniczenia odpowiedzialności wada może zostać zakwalifikowana jak wada spowodowana Klientem.

Reklamacja i jej proces

Reklamację można złożyć osobiście lub pocztą. W celu rozstrzygnięcia reklamacji należy dołączyć dokument potwierdzający, że towar zakupiono w Galamodino.cz (wystarczy numer zamówienia lub dowód zapłaty).

 

Formularz zwrotu towaru znajdą Państwo TUTAJ. Jeżeli wypełniają Państwo formularz bez pomocy naszego pracownika, prosimy o wpisanie powodu złożenia reklamacji, opisanie wady towaru, a także sposobu rozpatrzenia reklamacji.

Przesyłka pocztowa

Jeżeli zakupiony towar będą Państwo wysyłali pocztą, kurierem lub inną usługą, prosimy o wysyłkę paczki na adres: 

 

Galamodino

Helena Zedková

Na Skalkách nr 171

664 44 Ořechov  

Republika Czeska

 

Do paczki prosimy o dołączenie wypełnionego formularza zwrotu produktów, który znajdą Państwo TUTAJ.

 

Jeśli reklamacja zostanie uznana, koszty transportu związane ze zwrotem towaru zostaną zwrócone na podstawie wysłanego potwierdzenia nadania przesyłki/potwierdzenia od przewoźnika. W żadnym wypadku nie należy wysyłać reklamowanego towaru za pobraniem.

Dostawa przez Przesylkownia.pl

Po wykryciu wady lub nieprawidłowej wysyłce towaru otrzymają Państwo wiadomość e-mail z etykietą do oznaczenia paczki. Do paczki prosimy o dołączenie wypełnionego Listu reklamacyjnego (pdf), na paczkę nalepienie etykiety, którą Państwu wysłaliśmy i przekazanie paczki dowolnemu oddziałowi Przesylkownia.pl.

 

O całym procesie reklamacyjnym zostaną Państwo poinformowani za pomocą automatycznych wiadomości e-mail, w których potwierdzimy przyjęcie towaru, uznanie reklamacji lub ewentualnie jej nieuznanie i odesłanie paczki z powrotem do Państwa. Brak rozstrzygnięcia roszczenia w ustawowym 30-dniowym terminie oznacza, że Galamodino poważnie naruszyło umowę. Daje to Państwu prawo do wyboru między dostarczeniem nowego lub brakującego elementu, naprawę, adekwatną rekompensatę pieniężną lub odstąpienie od umowy.

 

Jeśli nie otrzymamy od Państwa danych kontaktowych (kontakt telefoniczny, e-mail, numer konta), nie ponosimy odpowiedzialności za brak informacji dotyczących procesu reklamacyjnego w ustanowionym terminie. Wówczas Klient ponosi konsekwencje swojego niedopatrzenia.

Masz pytanie lub komentarz? Skontaktuj się z nami.

Imię:
E-mail:
Text:
7 + 9 =Galamodino wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Kontynuując przeglądanie, zgadzasz się na użycie plików cookie. Dowiedz się więcej

Zgadzam się

X