Spinki do mankietów ze srebrną kotwicą

W magazynie 1 szt Opcje transportu › Zamówienia do 17. 8. 12:00, przewidywana dostawa: u Ciebie w czwartek 20. 8.
115.64 zł
115.64 zł

Potrzebujesz większej ilości? Napisz do nas. Informacje dla firm i grup znajdziesz tutaj.

Kod produktu: P35
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Spinki do mankietów ze srebrną kotwicą
Spinki do mankietów…
115.64 zł

Opis produktu

Model wyróżnia się precyzyjnie wykonanym motywem kotwicy w srebrnym połysku, który subtelnie odbija światło. Klasyczna forma nadaje im ponadczasowy charakter.

Kotwica symbolizuje bezpieczeństwo i wytrwałość. To doskonały wybór dla mężczyzn ceniących marynistyczne akcenty i elegancki styl.

• Motyw srebrnej kotwicy
• Polerowane metalowe wykończenie
• Solidna konstrukcja
• Idealne na prezent

Jak nosić spinki ze srebrną kotwicą

Zakładaj do koszuli z mankietem francuskim. W połączeniu z granatowym garniturem stworzą subtelny, marynistyczny akcent przy każdym ruchu dłoni.

Parametry

Rozmiar 20 mm
Kolor Srebrny
Materiał metalowe i inne

Pokaż wszystkie parametry

Zweryfikowano
przez naszych klientów
100%
klientów poleca
nasz sklep

Przeczytaj
wszystkie opinie

Kamizelka/ muszka/ chusteczka piękna, tylko kolory nie odpowiadały zdjęciu w internecie, w rzeczywistości znacznie bledsze kolory, na szczęście z beżowym garniturem i tak pasuje

  • Wierność kolorów na stronie internetowej

Zweryfikowany klient, 3. 8. 2026

Wysokiej jakości towar, dobre ceny, szybka dostawa

Zweryfikowany klient, 18. 7. 2026

Szybkie zakupy

Zweryfikowany klient, 26. 6. 2026